O Nas

Kim jesteśmy

01. SKUTECZNOŚĆ

Wiemy jak ważne jest efektywne przeprowadzenie upadłości konsumenckiej, dlatego wykorzystując naszą wiedzę oraz doświadczenie pomagamy znaleźć naszym Klientom najlepsze rozwiązania i skutecznie doprowadzamy działania do końca.

02. PROFESJONALIZM

Jako zespół profesjonalistów działamy wieloaspektowo, dlatego nasi Klienci mogą być pewni, że ich sprawy zostaną przeprowadzone najlepiej jak to możliwe. Nasze umiejętności oraz biegła znajomość przepisów, pozwala naszym Klientom wyjść z kryzysu.

03. ZAANGAŻOWANIE

Nie obawiamy się wyzwań, a każda sprawa, traktowana jest przez nas indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem. Już począwszy od konsultacji, staramy się poznać problemy Klienta od podszewki, aby znaleźć najlepsze rozwiązanie i pomóc mu stanąć na nogach.

LICZNE SUKCESY

Liczby nie kłamią

Nasza wieloletnia praktyka udowadnia, że znamy się na rzeczy, a nasi Klienci mogą cieszyć się skutecznie przeprowadzonymi postępowaniami upadłościowymi. Pomogliśmy już wielu osobom, w tym przedsiębiorcom, którzy stanęli przed widmem niewypłacalności, dlatego z pewnością pomożemy również TOBIE!

%

SPRAW ZAKOŃCZONYCH SUKCESEM

%

STAŁYCH KLIENTÓW

EKSPERCI

O NAS

Karaś Legal to firma, która dysponuje doskonałą kadrą specjalistów prawników, doradców podatkowych oraz rzecznika patentowego, a w obsłudze upadłości, korzysta z pomocy wykwalifikowanych syndyków i doradców restrukturyzacyjnych. Oferujemy kompleksowe wsparcie dla osób z problemami finansowymi, w tym przedsiębiorców, którzy zmagają się z niewypłacalnością i narastającym zadłużeniem. Z naszym wsparciem możliwe jest przejście trudnych chwil obronną ręką. Szczególne doświadczenie i praktykę posiadamy w reprezentowaniu klientów przed sądem warszawskim.

Umiemy to robić

Nasze Praktyki

Start Up'y

Wsparcie dla nowych przedsięwzięć – pomoc we wdrażaniu produktów lub usług, pozyskaniu inwestorów do poszerzenia działalności na rynki zagraniczne

Fuzje i Przejęcia

Pomoc w przejmowaniu biznesów – nabywanie udziałów i przedsiębiorstw, w tym połączenia i przejęcia

Korporacyjnie

Wsparcie w organizacji i funkcjonowaniu firm – dla uzyskania lepszych wyników i realizacji celów biznesowych

Nieruchomości

Identyfikacja ryzyk – pomoc w problemach ze zbywaniem i nabywaniem nieruchomości, pomoc prawna w zakresie transakcji

Kontrakty Budowlane

Wsparcie w negocjacjach, zabezpieczanie płatności oraz zapewnienie terminowego wykonania robót oraz ich odbioru

Upadłość

Pomoc w przeprowadzaniu upadłości konsumenckiej wsparta wykwalifikowanym doradztwem syndyków i doradców restrukturyzacyjnych

Biznes W Innych Krajach

Pomoc w prowadzeniu biznesu za granicą – doskonała znajomość prawa międzynarodowego i kontakty zagraniczne

Skontaktuj Się Z Nami

6 + 9 =

ul. Domaniewska 37, 02-672 Warszawa
(+48) 22 354 63 95
biuro@karaslegal.pl

Zadzwoń